Healing Touch Tantra představuje samostatný přístup v rámci tradic Tantry. Je to technika doteku, který aktivuje samouzdravující potenciál našeho těla.

Tantra rozvíjí otevřený, uvolněný a tvořivý přístup k životu, učí vnímat život jako nikdy nekončící možnost vývoje. Healing Touch Tantra masáže pomáhají dosáhnout právě tohoto uvolněného přístupu k životu, kdy nás neomezují bolesti, staré křivdy, myšlenková ani emoční schémata.

Pomocí cílených doteků k bodům energetických drah, mimořádným bodům, marmám a aplikováním dalších technik za použití bioenergie harmonizuje terapeut stav těla a vnitřních orgánů. Zvyšuje se energetická úroveň jednotlivých buněk, které získávají jiné vibrační charakteristiky.

Healing Touch Tantra využívá propojenosti těla a mysli. Ovlivněním těla se zároveň ovlivní i emoce a myšlenky. Dochází k integraci všech částí naší bytosti do jednoho vědomého celku a tím se doslova celé tělo vyživuje, stejně tak mysl i duch. Takto nám uzdravující proces dovolí žít postupně vyrovnanější a autentičtější život.

Na FYZICKÉ úrovni se terapie projeví:

  • ustoupením bolesti
  • uvolněním chronicky napjatých svalů
  • odezněním stresu
  • zlepšením lymfatického a krevního oběhu
  • zvýší se odolnost imunitního systému
  • lépe probíhá i zotavení v pooperačních stavech a i po úrazech
  • vyrovnává se energie v jednotlivých částech těla a orgánech, které pak lépe fungují

Na PSYCHICKÉ úrovni zvýšení energie vyvolá vjem uvolnění, projasnění myšlenek i emocí, větší soustředěnost na současný okamžik, snadnější zvládání běžných denních situací a najde se prostor na nalézání hlubšího smyslu vlastního života.

FaLang translation system by Faboba
Studio Yogata © 2014. All rights reserved.
Photo Patrik Borecký, grafika Cudesign.