Mgr. Hana Marčišová

Spoluzakladatelka pražského Studia Yogata, vystudovala politologii a hned následně magisterskou fyzioterapii. V současné době se věnuje postgraduálnímu výzkumu autonomního nervového systému v nemocnici Motol.

Při práci s tělem vždy vnímala silnou provázanost fyzických obtíží s psychikou člověka. Postupem času přicházela na to, že cvičení, dotek a práce s tělem pozitivně ovlivňují kvalitu našeho života. Věnuje se terapii HTT, jejichž techniku studuje od roku 1999 a má obdivuhodnou schopnost propojit fyzioterapeutické techniky s masážemi.

Cvičí Jógalates, Jógu a Pilates, zabývá se dechovými a relaxačními technikami a je jednou ze 3 certifikovaných terapeutů Chi Nei Tsang – taoistické terapie břicha v ČR. Mimo HTT provádí také aromaterapeutické masáže.

Ing. Bc. Ivana Jungová

Spoluzakladatelka a spolumajitelka pražského Studia Yogata, vystudovala vysokou školu chemicko technologickou, nikdy však jako technoložka nepracovala. Hned po jejím skončení se vydala za svými největšími zájmy a to je zdraví, výživa a možnost ovlivnění zdravotního stavu přes cvičení a masáže. Posléze vystudovala bakalářský obor Nutriční terapie na 1. lékařské fakultě. Vzdělávat se v masážích a technice HTT začala v roce 2000, bezprostředně poté, co se s touto metodou setkala a osobně zažila, jak moc může napomoci tělu v uzdravení.
Cvičí Jógalates a Pilates, pořádá kurzy vaření a individuální poradenství v oblasti výživy, má kurz lymfodrenáže - zabývá se lymfodrenáží celého těla a antistresové masáži hlavy a obličeje.

FaLang translation system by Faboba
Studio Yogata © 2014. All rights reserved.
Photo Patrik Borecký, grafika Cudesign.