"Je to skutečně úplně jiná masáž. Bylo to jakoby se mě dotýkal někdo zevnitř těla."

 

"Se všemi, kteří ještě váhají nechat se hýčkat v Yogatě, bych se ráda podělila o svou zkušenost. K vánocům jsem od syna dostala poukaz na terapie dle vlastního výběru a téměř si s ním nevěděla rady. Můj komplex z prostorově výrazné postavy mi nedovolil na podobné věci ani pomyslet a najednou "tohle"....! Návštěvu jsem stále odkládala a když už se blížil konec platnosti poukazu nezbylo mi, než sebrat všechnu odvahu a "vyrazit". Nikdy bych nevěřila v sílu takové terapie, kdybych ji na vlastní kůži nezažila. Dodnes mi nejde na rozum, jak je možné během chvíle o 100% zlepšit léta problematický spánek (se kterým si neporadily ani léky včetně antidepresiv), ulevit svalovým potížím a hlavně vyladit psychiku pouhým dotykem. Není důležité jak a proč, ale výsledek, a ten opravdu stojí za to! Za sebe mohu jen doporučit krásné prostředí studia, citlivý přístup a hlavně 1000%ní profesionalitu."

Jitka Tejmarová

 

"Masáž byla moc příjemná a uvolňující. Chvílemi jsem cítila proudy energie. Taky se mi líbilo, že jsem si po skončení masáže mohla popovídat o svých pocitech."

 

"Na první pohled a pocit neskutečně příjemné laskání těla a duše. Ale je to mnohem víc.
Za posledních třičtvrtě roku, co na masáže více méně pravidelně chodím, je mi výrazně lépe. Už vím, že ruce terapeutky "vidí", kde jsou mé Achillovy paty. Má nemoc mne obtěžuje mnohem méně, dřív odhaduji své síly a příchod únavy. Mám pocit, že lépe odhadnu, co mé tělo potřebuje. Zmizela dříve stále přítomná úzkost a s ní spojený balvan v žaludku. Jsem mnohem klidnější a má nemoc mne méně "straší."Děkuji,"

Jana S. (překladatelka)

 

"Tak trochu jiné masáže. Masáže v Yogatě jsou ovlivněny obrovským zájmem a vhledem do lidského těla. Jemným dotykem po páteři zcela neomylně rozpoznaji, v jakém stavu se zrovna nacházím a tomu přizpůsobí i masáž. Znalost energetických drah, zájem o celostní terapeutické přístupy k tělu umožňují, že masáž není jen prohnětení ztuhlých svalu, ale je skutečně léčebná. Masáže zahrnují celé tělo, jsou prováděny od hlavy k patě, ale hlavně hlavu a patu mají. Ať už mám zablokovaných několik žeber, jsem vyčerpaná, nebo na mne "jen" něco leze, odcházím zpříma, zlehka, klidná a vyrovnaná. A za to děkuji."

Jana Krchová, personalistka

 

FaLang translation system by Faboba
Studio Yogata © 2014. All rights reserved.
Photo Patrik Borecký, grafika Cudesign.